LT/Prabhupada 0124 - Mes turėtume priimti dvasinio mokytojo žodžius kaip savo gyvybę ir sielą

The printable version is no longer supported and may have rendering errors. Please update your browser bookmarks and please use the default browser print function instead.


His Divine Grace Srila Bhaktisiddhanta Sarasvati Gosvami Prabhupada's Disappearance Day, Lecture -- Los Angeles, December 9, 1968

Taigi savo gyvenime jis buvo akhaṇḍa brahmačaris. Bhaktivinoda Thakura turėjo daug kitų sūnų, ir jis buvo penktasis sūnus. Ir kai kurie iš jo kitų brolių taip pat nevedė. Ir mano Guru Maharadža, jis taip pat nesusituokė. Nuo vaikystės jis yra griežtas brahmačaris, Bhaktisiddhanta Sarasvati Gosvami Maharadžas. Ir jis perėjo per labai sunkias askezes tam, kad pradėti šį judėjimą, pasaulinį judėjimą. Tai buvo jo misija. Bhaktivinoda Thakura norėjo tai padaryti. Jis, 1896, Bhaktivinoda Thakura norėjo pristatyti šį Krišnos sąmonės judėjimą išsiųsdamas šią knygą, Shree Chaitanja Mahaprabhu, Jo gyvenimas ir priesakai. Laimei, tie metai buvo mano gimimo metai, ir Krišnos dėka mes susitikome. Gimiau skirtingoje šeimoje, mano Guru Maharadža gimė kitoje šeimoje. Kas žinojo, kad aš ateisiu į jo prieglobstį ? Kas žinojo, kad aš atvyksiu į Ameriką? Kas žinojo, kad jūs Amerikos berniukai, ateisite pas mane? Visa tai yra Krišnos sumanymas. Mes negalime suprasti, kaip viskas vyksta.

1936 ... Šiandien gruodžio devinta, 1938 (68). Tai reiškia, kad prieš trisdešimt dvejus metus. Bombėjuje, tuo metu aš užsiimiau verslu. Visai staiga, galbūt šią dieną, kažkur tarp gruodžio 9 ar 10. Tuo metu, Guru Maharadžas truputį sirgo, ir jis buvo apsistojęs Džaganatha Puryje, ant jūros kranto. Taigi parašiau jam laišką, "Mano brangus mokytojau, kiti jūsų mokiniai, brahmačariai, sanjasiai, jie jums tiesiogiai tarnauja. O aš esu namų šeimininkas. Aš negaliu gyventi su jumis, aš negaliu jums gražiai tarnauti. Taigi, aš nežinau. Kaip galėčiau jums pasitarnauti? " Tiesiog idėja, aš galvojau kaip jam tarnauti: "Kaip aš galiu jam rimtai tarnauti?" Taigi atsakymas datuojamas Gruodžio 13 1936. Šiame laiške jis rašė: "Mano mielas toks ir toks, aš labai džiaugiuosi gauti tavo laišką. Manau, kad turėtum pabandyti stumti mūsų judėjimą angliškai. "Jis taip rašė. "Ir tai bus gerai tau ir žmonėms, kurie tau padės." "Ir aš noriu ..." Tai buvo jo nurodymas.

Ir tada 1936 metais, gruodžio 31-ąją tai reiškia, kad vos parašęs šį laišką per dvi savaites prieš palikdamas - jis mirė. Bet aš priėmiau šį savo dvasinio mokytojo nurodymą labai rimtai, bet aš negalvojau, kad turėiu padaryti tokį ir tokį dalyką. Tuo metu aš buvau šeimos žmogus. Bet toks yra Krišnos planas. Jei mes tikrai stengiamės tarnauti dvasiniam mokytojui, jo įsakymui, tada Krišna suteiks mums visas sąlygas. Tokia yra paslaptis. Nors nebuvo jokios galimybės, aš niekada nemaniau, bet aš tai priėmiau gana rimtai studijuodamas Višvanatha Cakravartī Thakuros Bhagavad-Gitos komentarus. Bhagavad-gitos posme vyavasāyātmikā-buddhir ekeha kuru-nandana (BG 2.41), Višvanatha Cakravartī Thakura susiedamas su šiuo posmu pateikia komentarą kad mes turėtume priimti dvasinio mokytojo žodžius, kaip savo gyvenimą ir sielą. Turėtume stengtis įvykdyti tam tikrus dvasinio mokytojo nurodymus, labai atsakingai, nesirūpindami savo asmenine nauda ar nuostoliu. Taigi, šia nuotaika aš šiek tiek pabandžiau. Taigi jis man suteikė visas sąlygas jam tarnauti. Atsitiko taip, kad senatvėje aš atvykau į jūsų šalį, ir jūs taip pat rimtai priimate šį judėjimą, bandydami tai suprasti. Dabar mes turime šiek tiek knygų. Taigi yra šioks toks šio judėjimo pėdsakas. Taigi šia mano dvasinio mokytojo palikimo proga, kaip aš bandau įvykdyti jo valią, panašiai, Aš taip pat prašau jus atlikti tą patį nurodymą per mano valią. Aš esu senas žmogus, aš taip pat galiu iškeliauti bet kuriuo metu. Toks yra gamtos dėsnis. Niekas negali sustabdyti. Taigi tai nėra labai stebėtina, bet mano kreipimasis į jus šią ypatingą mano Guru Maharadžo iškeliavimo metinių dieną, kad bent jau tam tikru mastu turite suprasti šio Krišnos sąmonės judėjimo esmę. Jūs turėtumėte pabandyti jį toliau stumti. Žmonės kenčia trokšdami šios sąmonės.